• Miluji svoje dospělé děti… Žít s nimi ale nemůžu - témata, diagnózy

    Na této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Miluji svoje dospělé děti… Žít s nimi ale nemůžu. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info

  • Články na téma Miluji svoje dospělé děti… Žít s nimi ale nemůžu

  • Až 8 procent epileptiků může žít bez záchvatů

    V České republice žije 100.000 lidí s chronickou epilepsií a mnoho dalších lidí někdy ve svém životě epileptický záchvat prodělá. Léčba epilepsie přitom udělala v poslední třech desetiletích obrovský pokrok. Až 80 procent pacientů nyní může při správné léčbě žít bez záchvatů v podstatě plnohodnotný život jen s malými omezeními. Novinářům to řekla Jana Zárubová z neurologické kliniky Thomayerovy nemocnice.

    Více info


    Jak žít s lakomcem?

    Je těžké žít s člověkem, který není schopen vydat sebemenší peníz, aniž by ho přitom nezaléval ledový pot. Jak si vysvětlíme, že pro některé lidi je tak těžké sáhnout do peněženky? Kde se bere lakota a jak se chovat, jestliže žijeme s osobou, která vykazuje všechny známky lakomce? Odpovědi na tyto otázky se pokouší dát několik psychologů, které cituje francouzský list Le Figaro.

    Více info


    Od ledna 218 se zásadně mění očkovací kalendář pro děti i dospělé

    Od 1. ledna 2018 se zásadně mění nastavení českého očkovacího kalendáře, a to včetně počtu aplikovaných dávek a intervalů mezi nimi.… 

    Více info


    Méně jíst, déle žít

    Možnost, jak dát organismu šanci déle žít, spočívá ve snížení množství požívaného jídla. Četné průzkumy stále potvrzují, to, co v Německu dokázalo již válečné a poválečné období: Omezená výživa obsahující velmi málo masa a tuků skutečně vede ke zdravějšímu a delšímu životu. Že se podle statistických údajů život v uplynulých desetiletích v celkovém průměru podstatně prodloužil, je zásluhou medicíny, a zvláště pak snížení úmrtnosti kojenců, nikoliv však vlastním chováním lidí.

    Více info


    Češi chtějí většinou dvě děti, ale 55 procent se bojí, že je nedokáže zajistit

    Rodiče by dle Čechů měli mít nejlépe dva potomky ? vyplynulo to ze závěrů průzkumu* veřejného mínění agentury STEM/MARK prováděného pro internetový obchod Špuntík.cz. Pro dvě děti v rodině se vyjádřilo téměř 73 % respondentů. Jedno dítě je dostačující pro pouhých 6,9 % a tři děti považuje za ideální 13,9 % dotázaných. Ve městech je patrná větší zdrženlivost. V Praze preferuje jediného potomka 14,5 % lidí. To, že se ve věkové skupině mezi 26. a 35. rokem života setkáváme v 7,7 % s názorem, dle kterého je ideální nemít děti vůbec, lze považovat za alarmující trend do budoucna.

    Více info


    Dětské ekzémy milují homeopatika

    Klasická „alopatická“ medicína nerada připouští, že ekzém vyléčit neumí, daří se jí pouze dočasně řešit jeho nepříjemné… 

    Více info


    Já to přece vydržím! Žít ale neznamená přežívat

    Naše kůže hraje svou roli nejen v ochraně našeho těla, ale i v našem duševním a společenském životě. Její stav je naší vizitkou,...

    Více info


    Ambulantní lékaři pohřbívají svoje praxe

    Tvrdí: Stát nás drtí povinností eReceptu, EET a další byrokracie.

    Více info


  • Přehled Miluji svoje dospělé děti… Žít s nimi ale nemůžu

  • Nemůžu usnout



    Více info

    Zdravě žít



    Více info

2024 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Zásady obchrany osobních údajů / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín