• Sabotér: strážce volby - témata, diagnózy

  Na této stránce naleznete veškeré informace o tématu: Sabotér: strážce volby. Jsou zde články, související nemoci, diagnozy a další info

 • 
 • Články na téma Sabotér: strážce volby

 • Patologické mechanismy volby partnerů

  Zamiluji se do vlastností a způsobů, které já nemám, snažím se hrát roli zahránce, zamiluji se do citově chladnho či odmítajícího partnera, hledám pravý opak předchozího partnera, nacházím souznění s partnerem v jednotlivostech - to vše jsou patologické mechanismy volby partnera.

  Více info


  Vzali jste dnes s sebou svého osobního strážce?

  Sedět v autě či tramvaji, nervovat se v práci a doma, polykat v poklusu nezdravý oběd… V takovém životním tempu dostává imunita našeho organismu pěkně zabrat.

  Více info


  Prostitutka: strážce víry

  Prostituce je obecně spojována s prodejem vlastního těla za peníze, ale podle mne se jedná o nejméně významný příklad archetypu Prostitutky. Prostitutce se daří nejlépe v drobnostech a v obyčejných, každodenních situacích. Nejvýrazněji se projevuje, když je ohroženo naše přežití. Jejím ústředním tématem je, nakolik jsme ochotni se prodat - svoji morálku, integritu, intelekt, slovo, tělo či duši - kvůli fyzickému bezpečí.

  Více info


  Oběť: strážce sebeúcty

  Strach z toho, že se staneme obětí, je běžný. Archetyp Oběti se může poprvé projevit ve chvíli, kdy nedostaneme, co chceme nebo potřebujeme; kdy jsme zneužíváni rodičem, kamarádem, sourozencem či učitelem; nebo kdy jsme obviněni či potrestáni za něco, co jsme neprovedli.

  Více info


  Sabotér: strážce volby

  Podobně jako Prostitutka a Oběť i archetyp Sabotéra je neutrální energie, která se obvykle projevuje skrze rozvrat. Může sabotovat naše úsilí být šťastní a úspěšní, jestliže si nejsme vědomi vzorců myšlení a chování, které v nás vyvolává. Může způsobit, že se bráníme různým příležitostem. Sabotér je zrcadlo, které ukazuje naše strachy z převzetí odpovědnosti za sebe a za to, co vytváříme.

  Více info


2018 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín