st.p.hy čum ať bilat - diagnóza, příznaky, léčbaNa této stránce naleznete veškeré informace o nemoci st.p.hy čum ať bilat. Popis nemoci, diagnózu, příznaky nemoci a zkušenosti lidí s nemocí st.p.hy čum ať bilat. |
Co prosím znamená tedy ten bilat?Dobrý den, dcera bude mít 3roky,jezdíme na ultrazvuky se štítnou žlazou (má sníženou funkci, bere LETROX 1/3 teď už jen 3x týdně pro dobré výsledky) kde ale zároveň kontroluji uzlinky které se vyskytují kolem ni, pri každé kontrole je popsana nějaká nová uzlinka kolem. Teď mě zaráží a dost straší poslední...Dobrý den, ten bilat. znamená bilaterálně, co znamená oboustranně. Na UZ jsou popsány drobné LU podél... Více info |
Globulus cum natrio tetraborico ,6 cscDobrý den, chci se zeptat jestli během používání léku mohu mít pohlavní styk nebo ne? (zavádění tobolky do pochvy jednou denně, obvykle na noc)Dobrý den, globule zavádíte zajisté z nějakého důvodu (výtok?, pálení?..). Z hygienického hlediska by... Více info |
Fr. radii et ulnae dist. I. dx cum dislocDobrý den, chtěla jsem se zeptat na diagnózu mé dcery (9let), o jakou zlomeninu se přesně jedná a jaká by byla nejvhodnější rehabilitace, dcera je pravák, je druhý den po operaci repozice v Ca fixace, chodí na kroužek keramiky a dovedné ruce, tak jestli by i to pomohlo při rekonvalescenci. DěkujiVážená Heleno, vaše dcerka utrpěla zlomeninu vřetenní i loketní kosti, která byla navíc posunutá. Proto... Více info |
Diagnóza plochonoží a haluces valgi bilat.Dobrý den, mám diagnózu Plochonoží a haluces valgi bilat., prošla jsem už neurologií,byla na ortopedií, kde mi bylo porazeno jít na operaci, která mi nemusí taky dopadnout dobře, nechci skončit o berlích.Nyní chodím na rehabilitace, které mi pomáhají,ale ne na pořád.Prosím o Váš názor.Děkuji.Pro vyjádření je třeba nejen nohu vidět, vyšetřit její tvar, citlivost jednotlivých kloubů, jejich pohyb,... Více info |
Nekrosa kraniálních partii hlavic bilatUz rok mne boli kycle a celkove obe nohy jak kdy a jak kde.Jsem uz dva roky lecen na behcetuv sy kriteria jsem zatim nesplnil.Pred tydnem mi provedly MRI kycelnich kloubu kde zjisten nalez odpovidajici oboustranne nekroze hlavice femuru.Na ortopedii mi dop. do zaznamu k revitalizacni operaci, Chtel...Operací je velký počet a na vaši otázku odpovědně odpoví operatér. Pokud se jedná o malou nekrosu... Více info |
Globulus cum natrioDobrý den, chci se zeptat co může způsobit globulus cum natrio tetraborico při kojení, je psáno, že se nesmí používat a zda se může při kojení používat na doporučení lékaře.Děkujidobrý den, pokud Vám lékař předepsal globude, máte asi vagin.zánět. globule nezpůsobí nic, působí v místě... Více info |
Lázně po HE abdominalis cum AE bilat. adhesiolysisExistuje nárok na Lázeňskou péči po hysterektomii (vč. vaječníků a vejcovodů+ plastiky)- operace nebyla provedena laparoskopickyDobrý den, nárok na lázeňskou léčbu máte, domluvte se ale s Vaším gynekologem, jestli Vám bude balneoterapie... Více info |
Kortikálna atrofia F-P bilatMám 44 rokov,mala som polohové závraty v ľahu.Na MR mi bolo zistené:supratentoriálne subkortikálne bilat.pozorovať ojed.neexpanzívne ložiská priem.3-5 mm,mierne hypointenz.v T1 VO,hyperintenz.v T2VO a FLAIR,bez restrikcie difúzie,bez preukázaný ložísk juxtakortikálne a periventrikulárne.Stredové štruktúry...Z MRI nálezů nelze stanovit diagnozu. Jde o jeden z nálezů. Pokud je vám mezi 30-40 , nemyslím , že je... Více info |
Bilat. bazálně lehce snížená transparence na sumašním podkladěDobrý de pane doktore, mám na Vás dotaz. Týká se mé maminky ( 40 let ) ... Nedávno asi před 3 měsíci navštívila lékaře na kožním pro kontrolu znamének, kde se paní doktorce znaménko nezdálo, chirurgicky ho odstranila a odeslala vzorek na histologii. Výsledkem bylo, že znaménko bylo určitý typ melanomu...Vážená slečno Veroniko, s největší pravděpodobností se jedná o změny RTG obrazu plic, způsobené promítnutím... Více info |
Zmrzlá ramena bilatDobrý den, pane doktore..již rok rehabilituji se zmrzlými rameny oboustranně.předloni v listopadu zatuhlo levé,vloni v létě i pravé...rehabilituji doted, levé rameno se zlepšilo co se týče upažení, ale vzpažení nejde výš jak do urovně pasu.Byla jsem u výborného Ortopeda, který mi řekl, že už ramena nerozhýbu...Dobrý den. Pokud jste rameno do roka nerozhýbala je arthroskopie Vaší jedinou nadějí. Po operaci samozřejěm... Více info |