• Štítná žláza a úprava životosprávy - poradna, diagnózy

    Zde je poradna o tématu: Štítná žláza a úprava životosprávy. Naleznete zde odpovědi doktorů, dotazy lidí a další info

  • Články na téma Štítná žláza a úprava životosprávy

  • Štítná žláza

    Štítnou žlázu lékař vyšetřuje preventivně při celkových prohlídkách a dále u pacientů s podezřením na onemocnění štítné žlázy… 

    Více info


    Když se štítná žláza vymkne kontrole: Basedowova nemoc a jak se s ní poprala Lucie Bílá

    Štítná žláza je orgánem, o kterém nemusíme vůbec vědět, dokud pracuje tak, jak má. Zato se nám ale důrazně ohlásí, jakmile dojde...

    Více info


    Atopický ekzém a bolesti hlavy zvládnete pomocí vhodné životosprávy

    Problémy v podobě atopického ekzému nebo bolestí hlavy mohou začínat již v dětství. V obou případech jde o výsledek vrozených...

    Více info


    Nejsi to Ty. Je to Tvoje štítná žláza.

    Až u 10 % celkové populace se v průběhu života vyskytne onemocnění štítné žlázy, osmkrát častěji u žen než u mužů. Pouze každý… 

    Více info


  • Přehled Štítná žláza a úprava životosprávy

  • Štítná žláza snížená funkce



    Více info

    Zvětšená štítná žláza



    Více info

    Štítná žláza a váha



    Více info

    Štítná žláza



    Více info

    Štítná žláza hodnoty



    Více info

    Štítná žláza příznaky



    Více info

2024 © Tvojedoktorka.cz / Provozovatel - kontakt / Hledané dotazy / Zásady obchrany osobních údajů / Nemoci / Příznaky / Témata / Poradna / Vyšetření / Magazín